Osiedle Nowy Gocławek

Przejdź do listy wpisów

Z przyjemnością prezentujemy Państwu Osiedle Nowy Gocławek ul. Boremlowska. Przewidywany termin realizacji IV kwartał 2017 roku. Cena m2 już od 6850zł!

Zaprojektowaliśmy dla Państwa kameralne osiedle 40 mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych o powierzchni od 33-60 m2. Każdy z lokali dysponować będzie balkonem lub tarasem o powierzchni od 3 do 23 m2. Budynek będzie posiadał dwie klatki schodowe z windami obsługującymi kondygnacje od -1 do 4.Teren, na którym zostanie zrealizowane osiedle będzie ogrodzony i monitorowany, dodatkowo każdy z lokali będzie wyposażony w system videofonów.

Osiedle zlokalizowane będzie w zielonej części Gocławka w odległości kilkuset metrów od ulicy Grochowskiej. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa mieszkaniowa oraz jednorodzinna. Lokalizacja osiedla pozwala na pełne wykorzystanie infrastruktury miejskiej. W sąsiedztwie znajdują się szkoły i przedszkola, sklepy, punkty usługowe, bank, kościół oraz liczne restauracje. Okolica jest cicha i spokojna. Dojazd do Śródmieścia zajmuje jedyne 15 minut, każdym z czterech środków lokomocji tj. kolejką podmiejską, tramwajem, autobusem oraz samochodem.

Projekt architektoniczny nawiązuje do postmodernizmu w stylu przedwojennej „nowoczesności” w budownictwie. Prosta bryła, płaski dach, wyraźne linie podziałów oraz stonowana, ale elegancka elewacja stanowią o jego niewątpliwej wizualnej atrakcyjności.

Zapraszamy serdecznie!