Quarta Apartamenty Ursynów

Przejdź do listy wpisów

Osiedle QUARTA to wyjątkowy projekt luksusowych apartamentów w komponowanych w kompleks czterech różniących się od siebie budynków z niepowtarzającym się układem mieszkań w obrębie każdego z nich. Zdecydowaliśmy się na taką różnorodność, by dać Ci możliwość wyboru mieszkania dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz Twojej osobowości. Przewidywany termin realizacji inwestycji I kwartał 2017 roku. Dostępne powierzchnie apartamentów od 50-121m2, każdy z tarasem, loggią bądź ogrodem.

Lokalizacja tej tuż obok urokliwego Stawu Krosno i w bliskim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Takie otoczenie doskonale pasuje do kameralnego charakteru naszej inwestycji. Jednym słowem lokalizacja Quarty to jej ogromny atut, dzięki któremu nie musisz rezygnować z komfortu życia w mieście, by delektować się pełną harmonii i spokoju bliską obecnością przyrody.

Nowoczesny wygląd inwestycji uzyskaliśmy dzięki unikalnemu połączeniu geometrycznej precyzji, ostrych krawędzi oraz swobodnie biegnącej linii załamań, wariacji i powtórzeń. Zwieńczeniem tak pomyślanej architektury jest elewacja, która swoje szczególne walory estetyczne zawdzięcza wykorzystanym materiałom. Drewniane i metalowe wykończenia oraz szklane balustrady dopełniają wizerunek Quarty jako miejsca wyznaczającego zupełnie nowe standardy na rodzimym rynku mieszkaniowym.