Rezydencja w Konstancinie w prestiżowej strefie A

dwór, pałac, zamek • na sprzedaż • rynek wtórny • Konstancin-Jeziorna • Hetmana Stefana Czarnieckiego

3 800 000  • 450 
8 444 zł za m2

8 pokoi • 3 łazienki • budynek 1 piętrowy

 Kontakt

Oferuję na sprzedaż elegancką nieruchomość, która swoim stylem nawiązuje do rezydencjonalnej architektury Konstancina z początku XX wieku. Ta rezydencja ma wszystko, co w Konstancinie najlepsze. Jest położona przy ul. Czarnieckiego, w prestiżowej części Konstancina (strefa A, tzw. Królewska Góra), na dużej działce ze starodrzewem, w bezpośrednim sąsiedztwie willi i rezydencji, niedaleko Parku Zdrojowego. Nieruchomość jest usytuowana na działce 2500 m2 i składa się z willi (450 m2) oraz wolnostojącego garażu (140 m2). Rok budowy 1996.

Opis:
Budynek mieszkalny o pow. 450 m2. 3 kondygnacje: piwnica, parter i piętro, a dodatkowo poddasze niemieszkalne. Wysoki standard wykończenia: stolarka okienna i drzwiowa z mahoniu, podłogi marmurowe, parkiety dębowe, dach kryty miedzią. W skład domu wchodzą: salon z jadalnią, kuchnia, 5 sypialni, 3 garderoby, sala kominkowa w piwnicy, pralnia, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze, poddasze, sauna, 3 łazienki oraz oddzielne WC.
W garażu o pow. 140 m2 miejsce na 2 samochody z mieszkaniem na górze. W jego skład wchodzą: sypialnia, łazienka i kuchnia
Działka o pow. 2500 m2, a na niej starodrzew, zadbany ogród, oświetlenie i automatyczny system nawadniający.

Media:
Wodociąg miejski
Kanalizacja miejska,
Ciepła woda ogrzewana własnym piecem gazowym,
Centralne ogrzewanie własne gazowe
Alarm (aktywny, monitoring)


Szczegółowy opis:

Parter
Wejście przez wiatrołap do hallu (podłoga marmurowa), w prawo schody drewniane na górę i do piwnicy. W lewo 2 pokoje (mozaika podłogowa 2-kolorowa): pierwszy pokój (18 m2) w kształcie litery L, drugi pokój (20 m2) w kształcie prostokąta. Solidna stolarka drzwiowa z ciemnymi szybkami. Parapety marmurowe w całym domu.
Po drugiej stronie hallu, na prawo od wejścia: WC z małą umywalką i okienkiem. Dalej kuchnia, a w niej ciąg nowych włoskich szafek stylowych z ciemnego drewna i jasnym blatem MDF. Na wyposażeniu sprzęt Siemens: zmywarka kuchenna, kuchenna płyta elektryczna, piekarnik elektryczny. Z kuchni przejście przez drzwi przeszklone 2 skrzydłowe do jadalni (18 m2), z której poprzez 2 łuki przechodzi się do salonu (44 m2) z kominkiem i wyjściem na taras.

I) piętro
Po lewej łazienka z prysznicem, sedesem i bidetem oraz 2 umywalkami, z oknem. Po prawej od schodów garderoba lub schowek gospodarczy. Sypialnia ze skosami (pow. 24 m2) i 2 oknami z mozaiką jak na parterze. Z sypialni można przejść do dużej, widnej łazienki z narożną wanną, sedesem, bidetem i 2 umywalkami oraz do małego pokoju z wyjściem na taras. Po prawej stronie od schodów: sypialnia (24 m2) ze skosami i 2 oknami. Z tego pokoju wejście do garderoby z okienkiem i skośnym sufitem.
Na wprost schodów sypialnia (13 m2) z wyjściem na balkon.

II) piętro
Niski strych wyłożony terakotą, z piecem akumulacyjnym i skośnym okienkiem dachowym.

Piwnica
Duży hall (ok. 44 m2, wysokość ok. 2,70 m) z kolumnami i kominkiem. Duże pomieszczenie (16 m2) wyłożone terakotą z okienkiem pod sufitem przeznaczone np. na spiżarnię lub pokój kredensowy. Pralnia z pralką automatyczną, suszarką i wanną na podwyższeniu, mini kuchenka we wnęce gazowa, zlewozmywak, wyciąg i szafki. Z hallu wejście do WC z umywalką, a po lewej od schodów kotłownia z piecem gazowym i kotłem na wodę (pojemność 150 l) firmy Junkers. W tym samym pomieszczeniu jest sauna. Dodatkowy pokój mieszkalny (16 m2) wyłożony parkietem. Z korytarza dostępna jest dodatkowa łazienka z prysznicem.

Budynek drugi:
Garaż z miejscami na 2 samochody (2 bramy automatyczne), 3 nieduże okna. Z boku wejście do części mieszkalnej. Drzwi wewnętrzne z części mieszkalnej do garażu. W części garażowej pomieszczenie wydzielone na kotłownię, gdzie znajduje się piec grzewczy, niezależny od domu głównego.
W części mieszkalnej hall na dole z oknem wychodzącym na część frontową domu i chodnik do bramy (dobre miejsce dla ochrony). Na górze mała łazienka z prysznicem i sedesem. Mała, wyposażona kuchnia z okienkiem. Pokój mieszkalny o pow. 30 m2 z oknami na zachód i południe.

Podsumowanie:
Dom główny:
Parter:
salon - 44 m2
jadalnia - 18 m2
2 sypialnie: 20 m2, 18 m2
kuchnia
WC

Piętro:
3 sypialnie - 24 m2, 24 m2, 13 m2
2 łazienki
3 garderoby

Piwnica:
duży hall - 44 m2
pomieszczenie na spiżarnię lub pokój kredensowy - 16 m2
pokój mieszkalny np. dla służby - 16 m2
osobne WC
kotłownia
sauna
pralnia

Garaż:
2 miejsca postojowe
sypialnia - 30 m2
kuchnia
łazienka

Zapraszam na prezentację!

Dane kontaktowe

My Four Walls Sp. z o.o.

ul. Foksal 16 00-372 Warszawa

tel: +48 500 316 131

  • powierzchnia: 450 m2
  • powierzchnia działki: 2500 m2
  • liczba pięter w budynku: 1 piętrowy
  • liczba pokoi: 8 pokoi
  • liczba łazienek: 3 łazienki
  • ogrodzenie: ogrodzona
  • dojazd: utwardzony
  • parking: garaż wolnostojący
  • numer oferty: 148806

Dane kontaktowe

My Four Walls Sp. z o.o.

ul. Foksal 16 00-372 Warszawa

tel: +48 500 316 131